O nas

Nasza misja

Naszym celem jest kontynuowanie działań z zakresu edukacji opiekunów psów poprzez nasze poradniki i kursy. Jest to pierwsza odnoga firmy, którą będziemy kontynuowali i rozszerzali. Wierzymy, że poprzez edukację polepszamy życie ludzi i psów. Opiekunowie, którzy rozumieją swoje zwierzęta nie mają z nimi problemów i mogą w 100% cieszyć się ich towarzystwem. Natomiast psy, które są zrozumiane mają lepsze życie, są bardziej wspierane i nie są porzucane ze względu na “niepożądane zachowania”. Bardzo wierzymy w tę misję i codziennie widzimy pozytywne efekty naszej pracy. Setki pozytywnych opinii od naszych klientów pozwalają nam silnie przeć do przodu w celu edukacji jeszcze większej liczby osób.

Emil Nestorowicz

Założyciel i głównodowodzący Czerwonego pieska. Behawiorysta, trener psów, instruktor jazdy konnej, przedsiębiorca, autor kilkunastu e-booków i kursów on-line.

W Czerwonym piesku zajmuje się głównie koordynowaniem projektów, zarządzaniem zespołem, występowaniem we wszelkich materiałach promocyjnych i tworzeniem nowych, ciekawych ofert dla opiekunów psów.

Jego misją jest przekazywanie dobrej, sprawdzonej wiedzy wszelkimi możliwymi sposobami docierając z naszym przekazem nawet do osób początkowo niechętnych.

Prywatnie opiekun czekoladowej labradorki Fibi, która od lat występuje w większości filmów i reklam tworzonych na rzecz Czerwonego pieska.

Aby poznać Emila lepiej, zapraszamy do obejrzenia wywiadu z jego udziałem:

Dorota Barańska

Instruktorka szkolenia psów, zoopsycholożka, behawiorystka, naukowczyni. Pasjonatka pracy z psami, zwłaszcza tymi lękliwymi i niepewnymi. 

Prywatnie opiekunka dwóch psów w typie pierwotnym – malamuta o imieniu Haker i łajki jakuckiej o imieniu Ergo.

Od maja 2023 roku, jako cenny członek zespołu Czerwonego pieska, pomaga naszym kursantom i sympatykom w harmonijnym współżyciu z ich psami.

Dorota w Czerwonym piesku zajmuje się konsultacjami z klientami, moderowaniem naszych zamkniętych grup społecznościowych, ulepszaniem i tworzeniem produktów.

Agnieszka Ostapczuk

Psycholożka, wirtualna asystentka, przedsiębiorczyni. Pasjonatka wszelkiego rodzaju optymalizacji – zarówno w biznesie, jak i w rozwoju osobistym. 

Prywatnie opiekunka Frajdy – adopciaka w typie buldoga francuskiego.

Od czerwca 2023 cenny członek zespołu Czerwonego Pieska. Agnieszka odpowiada u nas za obsługę klienta, współpracę z księgowością, tworzenie nowych treści na media społecznościowe i pilnowanie, aby w firmie wszystko działało, tak jak należy.

Robert Huba

Doświadczony specjalista od wszelkich, najpopularniejszych internetowych systemów reklamowych. Absolutny ekspert Facebook ads, Google ads, You Tube ads i Tik Tok ads, który przez lata swojej kariery wydał miliony złotych na różnorakie kampanie reklamowe, pracując dla mniejszych, większych i olbrzymich firm. 

Od czerwca 2022 roku odpowiada w naszym zespole za tworzenie i optymalizację kampanii reklamowych, za analizę biznesu pod kątem strategii marketingowej oraz za szczegółową analitykę lejków sprzedażowych, dzięki której wiemy co dzieje się w naszym biznesie.

To właśnie Robert zastanawia się codziennie, jak dotrzeć do coraz większej ilości osób, aby coraz więcej psiaków i opiekunów miało coraz lepsze życie dzięki naszym materiałom.


Zapraszamy na darmowe szkolenie on-line: "Jak skutecznie szkolić psa, aby zajmowało to, jak najmniej czasu". KLIKNIJ TUTAJ i zapisz się za darmo. Za uczestnictwo w szkoleniu otrzymasz aż 3 darmowe e-booki!